• ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKA

• Vážení rodičia, milí žiaci, oznamujeme vám, že školský rok 2022-2023 sa začína v pondelok, 5. 9. 2022 o 8.00 hod. Slávnostné otvorenie školského roka sa uskutoční na nádvorí školy.

Žiaci pri príchode do školy musia predložiť potvrdenie o bezpríznakovosti, ktoré si môžete stiahnuť z webovej stránky školy v časti ŽIVOT V ŠKOLE →TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE, prevziať v budove 2. stupňa alebo zaslať cez EduPage.

ŠKOLSKÝ KLUB ZEBRA poskytujeme od 6. 9. 2022 nasledovne:

Ranný školský klub od 5.45 hod. – do 7.30 hod.

Poobedný školský klub do 16.30 hod.

ŠKOLSKÝ AUTOBUS

Ráno bude premávať v nezmenenej podobe:

• z miestnej časti obce Piesok o 7.23 hod.
            • z Osrblia o 7.10 hod.

V poobedňajších hodinách nasledovne:

• 5. 9. 2022 – o 10.00 hod.
            • 6. 9. 2022 – o 13.00 hod.
            • v ďalších dňoch bude autobus premávať tradične – o 13.30 hod.

Všetkým prajeme pekný zvyšok prázdnin.

• LETNÉ STRETNUTIE BUDÚCICH PRVÁČIKOV

• V dňoch 22. a 23. augusta sa na našej škole uskutočnilo Letné stretnutie budúcich prvákov.

Cieľom tohto stretnutia bolo oboznámenie sa detí s prostredím školy a s budúcimi pani učiteľkami.

V prvý deň na deti čakalo veľa aktivít a rôznych zaujímavých činností. Prešli sme sa po budove školy, v školskej knižnici sme si prečítali rozprávku Ako psíček a mačička piekli tortu. V školskom klube sme si vyzdobili obrázok torty, v jazykovej učebni vymaľovali rozprávkový príbeh a snažili sme sa jednotlivé obrázky zložiť podľa rozprávky, ktorú sme si na začiatku prečítali. A keďže sa nám všetkým na tortu z príbehu poriadne zbiehali sliny, upiekli sme si ju v školskej jedálni.

Na druhý deň sme si tento vynikajúci dezert zjedli, vyrobili záložky do Šlabikárov a trošku sme si zacvičili a zasúťažili v školskej telocvični.

Toto milé stretnutie v nás zanechalo veľa pozitívnych emócií a už sa nevieme dočkať ďalších príjemných chvíľ strávených s Vami milí PRVÁCI.

Viac sa môžete dozvedieť vo fotoalbume.

Pani učiteľky Mgr. Lucia Paločková a Mgr. Ivana Slašťanová

• PRIHLASOVANIE NA OBEDY

• Vážení rodičia.

Oznamujeme Vám, že od zajtra 18. 8. 2022, bude možné prihlásiť Vaše deti na obedy v pracovných dňoch v čase od 7.00 hod. do 14.00 hod. Pre prihlásenie je potrebné vyplniť prihlášku, ktorú si môžete stiahnuť pod textom alebo vyzdvihnúť pri vedúcej školskej jedálne, pani Ridzoňovej. Ďalej je potrebné priniesť  čip na stravu, ktorý Vaše dieťa používalo minulý školský rok. V prípade, že Vaše dieťa minulý školský rok stravu neodoberalo, nový čip si zakúpite v cene 2,- €  pri prihlasovaní u vedúcej školskej jedálne.

Zápisný lístok pre 1. stupeň: Zapisny_listok_ZS_1._stupen_2022.pdf

Zápisný lístok pre 2. stupeň: Zapisny_listok_ZS_2._stupen_2022.pdf