• Časový harmonogram výstupov 8. A a 8.B triedy, dňa 27.5.2019

          7,45 hod              Otvorenie

          7,55 hod              Janeková E, Capko D., Hlaváčik L.     – Zajac ako domáce zviera      Zajac_ako_domace_zviera.pptx

          8,05 hod              Bielik P.                                                  - Slovenská republika      Slovenska_republika.pptx

          8,20 hod              Štulajter J., Kožiak T.                           – DHZ – DHZo Valaská        DHZo_a_DHZ_Valaska.pptx

          8,30 hod              Prestávka

          8,45 hod              Láska L., Láni R.                                   – História bicykla        Historia_bicykla.pptx

          8,55 hod              Budaj E.                                                – Život na salaši        Zivot_na_salasi.pptx    

          9,05 hod              Brveníková V.                                      – Evolúcia človeka        Evolucia_cloveka.pptx

          9,15 hod              Šuníková K., Kompáneková K.         – Šikanovanie    sikana.pptx

          9,25 hod              Prestávka

          9,45 hod              Maťovčík K.                                        – Ryby našich vôd I.      RYBY_I..pptx

                                         Patúš L.                                               – Ryby našich vôd II.      Ryby_nasich_vod_2.pptx

                                         Zemanovič D.                                    – Ryby našich vôd III.      Ryby_nasich_vod_III..pptx

          10,00 hod            Spišiak M.                                          – Futbal     Futbal.pptx

          10,05 hod            Pružina M.                                        – Zbrane II. svetovej vojny    Ryby_nasich_vod_III..pptx

          10,10 hod            Vojtasová M. , Tekelová V.          – Osvienčim           Osviencim.pptx

          10,25 hod            Prestávka

          10,40 hod            Benko F., Mojžiš M.                    – História PC     Historia_pocitacov.pptx

          10,45 hod            Ondruš P., Švantner Ľ.              – Fortnite   Fortnite.pptx

          10,55 hod            Paučová K.                                      – Biatlon vo svete  (spracované formou posteru)

          11,05 hod            Vereš M.                                         – Kam po strednom Slovensku      Kam_po_strednom(1).pptx

          11,10 hod            Ťažká L.                                            – Druhy tanca    Druhy_tanca.pptx

          11,20 hod            Prestávka

          11,30 hod            Hlinka J., Dundovič J.                 – Bojové športy     Bojove_sporty.pptx

          11,40 hod            Slivková D., Havaš L.                   – Fernao de Magalhaes    Fernao_de_Magalhaes.pptx

          11,45 hod            Tekelová N., Sviteková M.,        - Hasiči (spracované formou posteru)

          11,55 hod            Švantner M.                                 – Čiernohronská železnica   Ciernohronska_zeleznica_(1).ppt

          12,00 hod            Perichta L.                                    – Moja torta      Moja_torta.odp          

           12,15 hod           Záver